Vill DU vara ansiktet utåt för Ållebergsgymnasiet?

Marknadsföring
–  Kick-off och utbildning
Öppet Hus
 Grundskolebesök
– Studenten

Det är enbart några av de saker du får göra som elevambassadör! Låter detta intressant? Mer info om var, hur och när ser du i broschyren nedanför eller på anslagstavlor runt om i skolan! 😃

Kan vara en bild av 2 personer och text där det står ”STETIS RAMMI BLI ELEVAMBASSADÖR SKOLANS ROLIGASTE UPPDRAG -Är du en social och driven person? Gillar du att prata med människor? -Vill du lära dig mer om marknadsföring? Vill du känna gemenenskap med andra elever pả skolan? Sök till elevambassadör direkt! Onsdag 25/8 kl 11.30-13.00 entréhallen Fredag 27/8 kl11.30-13.00 entréhallen Sök till elevambassadön pả mail! Skriv kortfattat om du har/haft nagon arbetslivserfarenhet Motivera varför just DU ska bli en elevambassadörerna Senast datum skicka in ansökan 16/9 Frágor? Kontakta Liana Riekstina liana.riekstina@falkoping.se/ 0515-88 60 Besök första kontoret expiditionen ALLEBERGS GYMNASIET FALKÖPING”